0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj
21 Lis 2020

Drodzy Goście Dark Angels,

 Mimo że nasz bar pozostaje zamknięty, przez cały czas możecie u nas nabywać poppersy.

21 Lis 2020

Dla gejów chuj nigdy nie jest za duży. I może na tym zakończmy brnięcie w truizmy. Tych naturalnie dużych chujów jest jak na lekarstwo. Na powiększenie chuja różnymi metodami mało który gostek się decyduje, a efekty rzadko są zadawalające, bo zwykle dochodzi do mniejszej lub większej deformacji kutasa. Ale pofantazjować o wielkich chujach można. Zwłaszcza przy pomocy programu komputerowego zwanego Photoshopem.

24 Paź 2020

Nie zaszkodzi przypomnieć, jakie są fizyczne wyznaczniki męskiego typu antropologicznego zwanego tyleż pieszczotliwie, co dla wielu myląco misiem. Zrobimy to na przykładzie faceta, który posiada je wszystkie w najwyższym stopniu, a także jeden (cóż, nieobligatoryjny) wyznacznik więcej.

22 Wrz 2020

19/20 września 2020 odbyły się w Dark Angels 7. Wybory Mr Sneakers Poland 2020.

18 Wrz 2020

Każdy chyba słyszał o amsterdamskiej Dzielnicy Czerwonych Latarni (De Rosse Buurt/De Wallen – Red Light District) – enklawie w pełni legalnej w Holandii prostytucji, gdzie panienki prezentują swoje wdzięki w oknach burdeli (co bezpośrednio koresponduje z pradawnym holenderskim zwyczajem niezasłaniania oświetlonych okien po zmroku, by życie domowe było w detalach widoczne dla przechodniów). W Dzielnicy pracują również escorci męscy, jednak nigdy nie pokazywali się w oknach. Aż do 3 sierpnia 2019.

04 Wrz 2020

Może być małżeństwo z miłości i takie jest uważane za najlepsze, choć i ono potrafi się skończyć rozwodem. Może być małżeństwo z musu, przez wieki uprawiane w rodach królewskich ze względów dynastyczno-politycznych, a w świecie arystokracji i wielkiej finansjery ze względów majątkowych – i ono czasem potrafi okazać się udane i trwałe. Jednak żadne małżeństwo nie niesie takiej gwarancji trwałości i nie wiąże partnerów tak silnie jak małżeństwo z fetyszu, zwłaszcza gdy jest to fetysz rzadko spotykany.

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…