0
Łącznie : 0,00 zł
Twój koszyk jest pusty!
aktualizuj

Tak reklamuje się sklep z odzieżą używaną „Pełna Szafa” w Kole. Określenie to znakomicie pasuje także do licznych w światowym i polskim Internecie stron, gdzie geje gejom oferują „po przystępnych cenach” swoje znoszone, zaspermione, zasiurane gacie oraz spocone, jebiące skarpety, nieraz też gumy ze spermą i, rzadziej, butelki z moczem. Fetysz-handel gejowski jest jednym z lepszych przykładów połączenia przyjemnego z pożytecznym, dlatego kto o nim jeszcze nie słyszał lub słyszał i korci go, ale się waha, powinien przeczytać ten tekst i dać się przekonać.

PRZYJEMNE

Przyjemność kupującego zjebane slipy czy skarpety od drugiego chłopaka jest oczywista – jest on fetyszystą lubiącym wąchać, donaszać, walić i spuszczać się w ostro chodzone skarpety lub gacie innych kolesiów, a że nie zawsze można się spotkać i wąchać na kolesiu jego walące kutasem gacie prosto z pod spodni, jeszcze ciepłe od jego spoconych jaj i z wilgotną plamką świeżej spermy lub moczu, albo skarpety jemu na stopach dopiero co wyjęte z butów i jeszcze mokre od potu, który dopiero zaczyna odparowywać z jego skarpet, bijąc w nos niuchacza uderzeniową dawką męskich feromonów (komu czytając już stanoł?) – wtedy z pomocą musi przyjść poczta lub kurier, bo chętny koleś może mieszkać na drugim końcu Polski, a lepsze kogoś fajnego slipy/skarpety po dniu-dwuch od rozebrania niż swoje lub żadne (swoje mniej jarają lub wcale).

Przyjemność sprzedającego polega na świadomości, że gdzieś jakiś koleś będzie jarał się jego zjebanymi gaciami i jebiącymi skarpetami i napierdalał chuja, oddając pośrednio cześć nosicielowi. Bardzo często chłopcy, którzy sprzedają swoje jebiące gacie i skarpety mają naturę dominujących samców lubiących cwelić i taki rodzaj hołdu ich pozytywnie napierdala, nawet jeśli samemu nie specjalnie przepadają za zapachem swoich lub kogoś spierdolonych majtów i skarpet, a nawet nie koniecznie będąc sami gejami. Jednak dla pełnego doznania przyjemności dominacji najczęściej domagają się jakiś informacji o odbiorcy: ile lat ma i jak wygląda ich cwel, przysłania fotek na maila, opisu co (będzie) robił z Pana slipami albo pokazu na żywo na kamerce w necie zabawy cwela z dostanymi od Pana skarpetami czy slipami.

Przeważnie też i cwel czy w ogóle koleś wypierdalający kase za znoszone slipy i skarpety przez kolesia lubi wiedzieć, jak wygląda koleś, od którego kupuje lub wymienia się, a więc opis + fotki/filmik, może być bez twarzy, ale z pokazaniem na sobie dokładnie tych slipów i skarpet, które jemu wyśle, bo w jaraniu się skarpetami czy slipami chodzi o to, żeby wiedzieć chociaż plus minus, od jakiego są kolesia, znaczy: ilo latek i jakiego ma dużego, żeby wąchając slipy wiedzieć jaki chuj był w nich noszonym.

Odbiorca może też mieć i zazwyczaj ma szczegółowsze oczekiwania. Co do slipów/kalesonów: ilo dniowe mają być i czy tylko zajszczane normalnie od chodzenia, czy też ma się koleś spuścić do nich spermą i ile razy. Co do skarpet: też ilo dniowe i np. żeby nie tylko nosił w adidasach, ale też chodził normalnie potem w tych skarpetach po chacie i były ujebane od spodu. Niektórzy zamawiają także i skarpety z wytryskiem spermy lub kilkoma do środka skarpety lub na skarpete. Jednego interesują kilku dniowe gacie lub skarpety, bo lubi naprawdę mocno śmierdzące, a drugi woli normalnie lekko jebiące po dniu jak przeciętnemu mężczyźnie. Sportowy koleś w dresach będzie przeważnie lubiał skarpety sportowe też od dresa jak on, a gajer chętnie pozna gajera i odkupi od niego ciemne garniturowe skarpetki. Ten, co jemu samemu mocno jebią skarpety, ma nos już przyzwyczajony do jebiących skarpet i nastawiony na mocny zapach skarpet i będzie szukał skarpet od silnie pocącego się nastolatka lub faceta intensywnie trenującego jakiś sport. Kto oprócz wąchania skarpet chciałby też donaszać po kolu skarpety, wtedy muszą się ze sprzedawcą skarpet dobrać rozmiarami skarpet, bo jeśli np. kupujący ma buta 46, a oferujący 41, to taką skarpetke kupujący mógłby nosić co najwyżej na chuju.

 

POŻYTECZNE

Pożyteczność dla sprzedającego to rzecz jasna zarobek, ale od razu powiedzmy, że naprawdę dużych cen, nieraz nawet znacząco przekraczających cenę nowych firmowych slipów lub skarpet mogą żądać tylko uznani i sławni porno gwiazdorzy. Zwykłego geja powinna zadowolić sama amortyzacja wydatków na nowe slipy i skarpety lub cena niewiele większa od nowych. Jeśli nie przeznaczy on tych pieniędzy na zakup następnych skarpet/slipów, wtedy ma na drobne przyjemności.

Praktykowany jest też między chłopakami obrót bezgotówkowy, ale tylko gdy chłopcy mają podobne wymiary. Wtedy odbiorca sam kupuje i wysyła dostawcy slipy i skarpety według swojego uznania lub uzgodniony rodzaj i markę, a dostawca dopierdala mu je do określonego stopnia i odsyła. Przy długim układzie z jednym lub lepiej kilkoma odbiorcami znaszający nie musi już w ogóle martwić się zakupami skarpet, slipów, kalesonów, które jak wiadomo facet musi robić często, więc oszczędza także i czas. Natomiast odbiorca ma wtedy pewien wpływ na rodzaj kupowanych slipów i skarpet, które nie muszą być z najwyższej półki cenowej, jeśli oczywiście zgodzi się znaszający partner.

W trudnych kryzysowych czasach ogromnego bezrobocia wśród młodzieży w Europie dużo młodych chłopców podreperowuje swoje budżety sprzedażą gejom fetyszystom swoich jebiących slipów, skarpet i pełnych kondonów. Często sami nie są gejami ani fetyszystami, aby w ten sposób dorabiać. Fajny młody chłopak, któremu mocno pocą się i jebią skarpety lub nie ma on problemu zapierdalać kilka dni w jednych skarpetach i slipach, może ustawić sobie kontrakty z kilkoma gejami i mieć z tego całkiem konkretną kase. Jest to napierdalające dla chłopców, a tym co najczęściej powstrzymuje chłopców przed wejściem w taki handel są wątpliwości, jaką zażądać cenę. Dlatego przeanalizowaliśmy kilka poświęconych temu zagadnieniu stronek w necie, zagranicznych i polskich, aby na ich podstawie ustalić jakąś sensowną cenę za parę znoszonych slipów lub skarpet, za którą najczęściej chodzą i którą można śmiało proponować.

 

CENNIK

Nieistniejąca już, a szkoda, strona brytyjska usedmensboxers.com była portalem dla chłopców i mężczyzn z całego świata i o każdej orientacji, którzy chcieli wystawić na sprzedaż swoje slipy, bokserki, skarpety, dresy i zilustrować swoje oferty zdjęciami i filmikami, które mogą ładować na swoje profile. Ceny proponowane tam mogą być wskazówką ile można żądać za taki towar w Europie Zach. Zasadnicza cena 1 dniowych slipów to 10 funtów, za drugi dzień chodzenia dopłata 5 funtów, za trzeci – 10 funtów. Za jeden spust w slipy dopłata 5 funtów, za spust i plamy z moczu dopłata 10 funtów, za ślady niedokładnie wytartego rowa po sraniu dopłata 5 funtów. Za wysłanie 5 zdjęć kolesia w tych slipach 5 funtów, za 10 zdjęć – 10 funtów. 2-minutowy film – 10 funtów ekstra. Opcja „podobam się tobie i chcesz być hojnym” – dodatkowo 20 funtów do dowolnie skonfigurowanego zamówienia. Identycznie wyglądają ceny skarpet z tymi samymi opcjami, czyli ze spuszczeniem i/lub zesiuraniem się w skarpety.

Inna popularna strona z gejowskimi ofertami handlowymi to naughtybids.com (ale jest wymagana rejestracja, by obejrzeć zawartość), która jest rajem dla amatorów zaspermionych i zajszczanych slipów, spoconych skarpet i zużytych kondonów chłopców i chwali się,  że jest nadłużej działającą stroną tego typu w całym Internecie. Profil można założyć za darmo. Na nieistniejącej niestety już stronce feetden.com chłopcy oferowali tylko skarpety i adidasy, natomiast na również zlikwiwidowanej worn.me.uk skarpety, slipy, koszulki i dresowe spodnie. Przykładowe oferty: 19-letni Master hetero lubiący gdy inni faceci onanizują się jego slipami sprzedaje slipy po 25 dolarów za parę plus pełny materiał wizualny. Dodaje, że aktualnie ma 6 chłopców stale u niego kupujących zjebane slipy. Zawodowy męski striptizer z Atlanty sprzedaje 75% swoich używanych slipów zjebanych przez kilka dni na wszystkie sposoby z przodu i z tyłu, a także maksymalnie pocące się jemu skarpety z dużej stopy rozmiar 47. 21-latek z 20 cm chujem oferuje kalesony, w których śpi i w które ma obfite polucje spermy przez sen.

Kto jest pewien swojej atrakcyjności dla facetów, może założyć własną stronkę handlową, jak np. zrobił to jeden amatorski zawodnik rugby, a na co dzień biznesmen w garniaku. Na swojej stronie crazazygear.com ceny swoich spierdolonych slipów dyktuje od 4,99 funtów w górę. Przy wysyłce poza UK dochodzą 4 funty. Slipy, skarpety, kondony ze spermą wysyła w szczelnie zamkniętych opakowaniach foliowych, aby nie straciły aromatu. Każdy kondon zawiera dwa wytryski. Zamawiając dwa kondony trzeci gratis, czyli w sumie 6 wytrysków za jedyne 20 funtów. Skarpety chodzone 7 dni i w które w tym czasie się codziennie spierdalał (7 wytrysków) – 20 funtów. Butelka z moczem lub szmatka, którą przesiurał – wilgotna lub wysuszona – 10 funtów. Filmy i fotki z pokazem, jak onanizuje się i leje w te konkretne slipy i skarpety, po wniesieniu opłaty wysyła mailem już gratis. Koleś także wali konia i szcza w przysłane jemu slipy, skarpety, dresy, jeansy, filmuje to i odsyła (15 funtów).

Ciekawa była amerykańska strona penissizematters.net/underwear/underwear-men.htm, założona przez nowojorskiego sportowca z końskim chujem, który handlował swoimi znoszonymi jockstrapami, białymi klasycznymi slipami i obcisłymi kalesonami porozciąganymi z przodu od noszenia w nich jego ogromnego chuja oraz spoconymi od treningów w nich, podnoszenia ciężarów, biegania i jazdy na rowerze. Nigdy nie brakuje na nich śladów i zapachu szczochów oraz włosów łonowych kolesia. Jednak za taki luksus trzeba wyjebać podstawową cenę 35 dolarów przy wysyłce w granicach USA, a za spust do slipów dodatkowo 8 dolców.

Ceny w Polsce  muszą oczywiście być dostosowane do zarobków krajowych zwykłych facetów. Najlepszym jeśli nie jedynym miejscem takiego handlu był (zlikwidowany lub zawieszony) portal Skaterboy.pl Przykładowe ceny stamtąd (sprzed kilku lat):

 

Mega zajebiste, znoszone sportowe skarpety 26-latka (typ Mastera lubiącego dojeżdżać czyjeś nozdrza swoimi skarpetami), jebiące męskim potem, adolami i siłką – 30 zeta plus przesyłka

Halówki Adidas F50 18-latka, styrane na WF, graniu w piłkę nożną i oczywiście do chodzenia codziennego. Mają jakieś 1,5 roku – 65 zł z przesyłką

Białe jocksy rozmiar uni – 40 zł

Boxy 26-latka, Mastera lubiącego ostro cwelić, noszone wiele dni, więc dobrze nasiąknięte zapachem jego chuja, mocno znoszone i zwycierane – 30 zeta plus wysyłka

Noszone bokserki, znoszone (również ze spermą) skarpety 18-latka, seksownego aktywa, kilka razy w tygodniu ćwiczącego na siłowni – od 50 zł

Trampki adidas mocno zjebane, rozmiar 44 – 40 zeta +przesyłka

Używane buty marki NIKE AIR, skórzane – 100 zł + wysyłka

Slipki rozmiar L, białe, zajszczane, CK, po kilku dniach noszenia – 30 zeta + przesyłka

Skarpety ostro jebiące, rozmiar 44-45, Nike, CK, białe – 20 zeta + przesyłka

Jebiące skarpetki po treningu w nogę, na które się spuszczę + nagie fotki – 70 zł

Porządnie zapierdolone boxy CK 20-latka – 40 zł

Czarne tygodniowe skarpety, 29 lat, 182 cm, stopa 42 – 25 zł

Najacze rozmiar 43, znoszone – 50 zeta

Używane bokserki ospermione – 30 zł + koszt wysyłki

Boxy/soxy znoszone, rozmiar M, stopa 44, 21 lat – 20/15 zeta + przesyłka

Często proponowana jest „cena do uzgodnienia”, więc można wytargować zniżkę.

Warto korzystać w tym celu z bezpiecznych gejowskich stron lub zakładać w tym celu własne, bo próby sprzedawania takich gejowskich fetyszów na ogólnych stronach handlowych, jak przede wszystkim Allegro, często kończą się adnotacją: „Strona przedmiotu została usunięta przez pracownika Allegro”.

 

PRAKTYKA

Każdy jest na pewno ciekawy, na ile taki fetysz-handel gejowski jest efektywny: ile dobry i atrakcyjny sprzedawca może zarobić w skali, powiedzmy, miesiąca, a z punktu widzenia kupującego – czy naprawdę oferowane rzeczy są podniecające i warte swojej ceny. Niestety w Polsce ciągle jeszcze trudno tą działkę nazwać prawdziwym biznesem. Zawsze interesowaliśmy się tym tematem i już w 2005 roku rozmawialiśmy z jednym z polskich pionierów wymiany i handlu jebiącymi skarpetami – sneakersem Arielem. Na jego ogłoszenia o sprzedaży swoich skarpet i adidasów chętnych było sporo, ale dochodzę do wniosku, że ludzie bardzo wstydzą się swoich zainteresowań i fascynacji skarpetami. Liczba deklarujących chęć na skarpety nie przekłada się na zamówienia. Ludzie wstydzą się nie tylko kupić lub zamówić jebiące skarpety, ale nawet zapytać. Proszą, abym sprzedał poza serwisem Allegro lub wystawił inny przedmiot. Wymyślają jakieś karkołomne akrobacje, żeby kupić coś, co ich podnieca. Zresztą w tym wypadku nie chodzi mi tylko o kasę i zarobek, ale przede wszystkim o poznanie kogoś, kto ma podobne zainteresowania seksualne. Także dla chętnych cena nie miała większego znaczenia. Chodziło raczej o poznawanie nowych kumpli, którzy mają świra na punkcie adików i skarpet. Teraz już się nie zajmuję sprzedażą, ale mam kilku stałych odbiorców, którzy biorą ode mnie skarpety. Taki stan rzeczy utrzymuje się na gejowskim rynku do dziś: więcej ciekawskich niż kupujących. Sporo gejów traktuje takie ogłoszenia jako okazję do zwykłego poderwania kolesia, udawając zainteresowanie kupnem starają się wyciągnąć od gościa fotki – trzeba być na to przygotowanym.

Nie ma tego zagrożenia przy wymianie lub sprzedaży na żywo. Zachodnie kluby od dawna organizują imprezy z giełdą znoszonych gaci i skarpet, gdzie można sobie oferującego kolesia obejrzeć i dotknąć, a nawet dostać bezpośrednio przy nas zciągnięte z tyłka slipy jeszcze wilgotne od moczu i skarpety od potu prosto z buta. To wielka zachęta i zachodnie giełdy cieszą się dużym powodzeniem.

 

Gejowski rynek fetyszowy powoli ale się rozwija. Ty też możesz przyczynić się do tego rozwoju, a naprawdę nie jest to trudne nawet nie będąc fetyszystą. Każdemu facetowi mniej lub bardziej pocą się skarpety i jaja w slipach; każdego slipy już po dniu chociaż trochę jebią moczem i kutasem, a młodym chłopakom, którym chuj często staje w slipach, także spermą. Zanim wrzucisz do pralki swoje zmienione slipki lub śmierdzące skarpety, pomyśl ile rozkoszy mogą one dać innym gejom. Zamiast prać użyj je choć raz jako środek do poznania może najfajniejszego faceta w twoim życiu!

Od ponad dziesięciu lat dostarczamy Wam filmy i zabawki erotyczne, które zadowolą każdego.

Kontakt

 •  

  Adres: 60-857 Poznań
  Mylna 32/34A lok.2

 •  

  E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 •  
  Tel.: +48-61-8427470
  Tel. kom.: +48-602-243891
Top
Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności. More details…